• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Київщині майже 2000 фермерів вирощують органічну продукцію
  Опубликовано: 2021-02-13 10:08:05

  У селі Великі Гуляки на Київщині майже дві тисячі фермерів об’єднались у кооператив, де спільними зусиллями вирощують органічні овочі та фрукти. Про це повідомляє Суспільне, пише agronews.ua.

  У розпорядженні кооперативу  16 теплиць, які мають власну систему опалення та водопостачання.  Фермери самостійно доглядають за рослинами, підготовлюють ґрунт, удобрюють та зрошують його. Таким чином, їм вдається вирощувати продукцію без додавання хімікатів, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  “Людям тут цікаво перебувати, спілкуватися і доглядати за рослинами. Вони так навчаються“, –  зазначив учасник спільноти  Юрій Булгаков.

  Фермери також планують створити фітолінію з лікарськими травами, а надлишки овочів та фруктів переробляти в соуси та закрутки.

  “Дуже суттєва частина – це любов, яку люди вкладають у рослину. І інші люди, які їдять її, вони отримують її через їжу“, – розповів учасник спільноти Юрій Булгаков.

  На території дві власні котельні та водопостачання з джерел. Усю продукцію кооперативу розподіляють між учасниками.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.