• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • MAYER - від мрії до успіху. Традиції, яким 60 років
  Опубликовано: 2021-01-25 22:52:08

  Поставивши більше 60 років тому перед собою завдання відкрити не просто майстерню по ремонту сільгосптехніки техніки, а самим робити запчастини натомість зіпсованим і створювати пристосування, здатні збільшити термін служби сільгоспмашин в кілька разів.

  У роботі використовували тільки найкращі матеріали: сталь, чавун, пластик. Це дозволило не тільки якісно проводити заміну, але і збільшувати безаварійний період експлуатації практично в два рази.

  Гаслом майстерні, а потім компанії MAYER став слоган: «Ми продаємо не просто деталі, ми продаємо турботу про вашому бізнесі».

  Традиції і принципи

  Ця традиція і принцип турботи про клієнта, стали фундаментом відносин із замовниками. Зробивши хоча б одну покупку запасних частин "MAYER", клієнти ставали її постійними партнерами.

  Протягом довгих років, принцип випускати тільки надійні деталі та пристосування з найякісніших матеріалів дозволив компанії зайняти високе місце в рейтингу найбільш надійних виробників і відповідальних постачальників.

  Ставши успішним підприємством, компанія MAYER збільшила виробничі площі, залучила до роботи найкращих спеціалістів у цій області.

  Не варто сумніватися, що це результат прихильності своїм основним принципам.

  Клієнти давно помітили, що фахівці компанії успішно виробляють запчастини для сільгосптехніки відомих світових брендів:

  • Gaspardo;

  • Monosem;

  • Mzuri;

  • Pottinger;

  • Vaderstad;

  • Kverneland.

  Вони не тільки рідше приходять в непридатність, але підвищують якість обробки посівних площ, зменшуючи при цьому терміни і підвищуючи врожайність, що істотно збільшує кінцеву прибуток аграріїв.

  Співпраця з нами - ваша пряма вигода

  Постійний моніторинг затребуваності на ринку деталей для оригінальної техніки виявив цілий ряд труднощів у придбанні їх, в країнах східної Європи.

  Тому компанія, залишивши за собою функцію розробки і виробництва необхідних деталей і пристосувань, відкрила офіційне представництво - компанію «MAYER-PRO», ​​що має єдиний європейський склад і налагоджену мережу дистриб'юторських центрів в країнах Європи.

  Тепер і в Україні є можливість придбати через мережу дистриб'юторських офісів в багатьох містах необхідні, а часом життєво важливі запчастини для сівалок, культиваторів, борін

  Більше не треба звертатися до декільком постачальникам в пошуках потрібної запасної частини.

  Звернувшись до дистриб'юторів, можна в найкоротші терміни знайти і замовити необхідні деталі.

  Компанія «MAYER-PRO» продовжує ставить потреби фермерів на перше місце, тому індивідуальні підприємці і великі аграрні комплекси, ставши партнерами компанії MAYER, в подальшому не відчувають необхідність в частому ремонті свого технопарку.

  Принцип роботи «Ми твердо впевнені в тому, що успіх і процвітання компанії« MAYER-PRO »залежить від Вашого успіху» залишається головним і на сьогоднішній день.

  Завантажити каталог в PDF

  Інформацію про способи пошуку потрібних деталей, методикою оформлення замовлень і доставки можна отримати на сайті компанії «MAYER-PRO» https://mayer-pro.com

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.