• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • На Волині взимку збирають кукурудзу
  Опубликовано: 2021-01-30 10:10:04

  На Заході України ще багато полів вкриті кукурудзою, чому сприяли погодні умови. Це зумовлює необхідність працювати в екстремальних умовах. При цьому, зерна не пошкоджені, а урожай досить вдалий. Про це розповів Ярослав Скаковський, головний агроном ТОВ «Луцька аграрна компанія» на SuperAgronom.com, пише agronews.ua.

  «Причина такого пізнього збирання полягає в кліматичних умовах, які понесли за собою весняні заморозки, що затримали вегетацію кукурудзи», – розповів аграрій, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  Він зазначив, що на багатьох полях Західної України кукурудза продовжує стояти, а збирати її можуть і за лютих морозів, на якість зерна це ніяк не впливає.

  Урожайність очікується не менше 11 т/га в сухому, в заліковій вазі. Кукурудза піде на корм, на «Володимир-Волинську птахофабрику».

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.