• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Рівненщина в лідерах за темпами приросту АПК в 2020 році
  Опубликовано: 2021-01-25 16:05:35

  Рівненщина — в лідерах за темпами приросту АПК за 2020 р. Область зайняла друге місце серед регіонів України за нарощенням валової продукції сільськогосподарськими підприємствами. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, пише agronews.ua.

  Зазначається, що якщо врахувати усі господарства області, то в загальноукраїнському рейтингу область впевнено посіла 4-те місце.

  «За минулий рік виробництво сільськогосподарської продукції області зросло на понад 3%. Це відбулося, зокрема, за рахунок збільшення виробництва продукції рослинництва. Також позитивні зміни відбулися за рахунок збільшення посівних площ, спорудження нових комплексів, молочних ферм тощо. Цьому сприяла вагома фінансова підтримка АПК області від держави. Так, на Рівненщину надійшло 68,8 млн грн», — зазначив Віталій Коваль.

  Загалом у 2020 р. аграрії області збільшили на 28 тис. га посівні площі сільськогосподарських культур. Збільшення посівних площ відбулося переважно за рахунок поліських земель.

  Крім того, аграрії Рівненщини інвестують кошти у створення додаткових потужностей у птахівництві, інтенсифікації галузі молочного скотарства, створенню нових  приміщень по зберіганню сільськогосподарської продукції та оновленні машинно-тракторного парку.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.