• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Озвучено підсумки сільськогосподарського виробництва в Україні за 2020 рік
  Опубликовано: 2021-01-05 11:09:45

  Попри складку економічну ситуацію, обмеження через COVID-19, а також форс-мажорні погодні умови у 2020 р. сільськогосподарське виробництво в Україні є профіцитним. Про це написав Тарас Висоцький, заступник Міністра Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, на своїй сторінці у Facebook, пише  agronews.ua.

  Так, він зазначив, що протягом року українські сільгоспвиробники зібрали 83,8 млн т основних сільськогосподарських культур з площі 24,1 млн га.

  За словами заступника Мінекономіки, станом на 24 грудня 2020 р. з України було експортовано 25,07 млн т зернових та зернобобових (з продуктами їх переробки). Зокрема, пшениці — 12,36 млн тонн, ячменю – 3,74 млн т, кукурудзи – 8,57 млн. Наразі 15,49 млн т зерна знаходиться на зберіганні.

  «Разом з основними стейкхолдерами зернового ринку у 2020 р. нам вдалось забезпечити стабільність на ринку зерна. Налагодили постійну координацію між міністерством та учасниками ринку зерна шляхом укладання Меморандуму про взаєморозуміння. Наша співпраця в рамках цього документу і постійний моніторинг ринку забезпечують прогнозованість експорту зернових та стабільність ринку всередині країни», — уточнив Тарас Висоцький.

  Також він підкреслив, що разом із аграрними асоціаціями підписали додаток до Меморандуму щодо граничних обсягів експорту зернових культур, які є усталеною практикою з метою збереження стабільності та прогнозованості ринку зерна.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.