• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Україні названо врожай картоплі у 2020 році
  Опубликовано: 2021-01-04 12:02:07

  Цьогорічний врожай картоплі в Україні становить 21,7 млн тонн. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка, пише agronews.ua.

  “Вибити цей імпорт і стати експортером картоплі – це мінімальна мета. Головна проблема картоплярства в Україні давно відома – слабкий розвиток промислового картоплярства. Більшість картоплі в Україні ми з вами вирощуємо на своїх городах і самі з‘їдаємо. Ну і ще докуповуємо на базарях”, – вважає він.

  В Україні також зросла врожайність картоплі. Так, цьогоріч на півдні України року з одного гектару аграрії в середньому збирали майже 85 центнерів картоплі, — повідомили у Департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

  Але ситуація з врожайністю картоплі значно різниться навіть на півдні України. Так, голова фермерського господарства «Аделаїда» Сергій Рибалко розповів, що середня врожайність сорту «Арізона» без крапельного зрошення в Херсонській області склала 460 ц/га товарної картоплі.

  “В минулому році на нашому підприємстві рекордна вага однієї картоплини сорту «Арізона» склала 2,7 кг», – розповів він.

  Загалом, врожайність картоплі цьогоріч значно поступається минулорічній через вкрай складні погодні умови.

  За інформацією Державної служби статистики України середня врожайність картоплі у фермерських господарствах у 2019 році склала 196,9 ц/га.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.