• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Стало відомо, як зміниться світове виробництво столового винограду в 2021 році
  Опубликовано: 2020-12-31 15:09:15

  За даними Міністерства сільського господарства США (USDA) світове виробництво столового винограду в 2020/21 рр. складе 25,7 млн ​​тонн. Про це повідомляє Freshfruitportal, пише agronews.ua.

  Виробництво в Китаї збільшиться на 400 тис. тонн і досягне 11 млн тонн. Зростання врожаю і гарна якість продукції посприяють експорту китайського винограду на ринок Азії. Поставки виростуть на 58 тис. тонн до 420 тис. тонн. Імпорт винограду скоротиться на 19 тис. тонн до 220 тис. тонн.

  У Туреччині виробництво столового винограду знизиться до 2 млн тонн через несприятливі погодні умови (град) влітку. Прогнозується незначне скорочення експорту до 200 тис. тонн. Зниження поставок на ринок Близького Сходу компенсується зростанням експорту на ринки Росії та України.

  В ЄС очікують, що в 2020/21 рр. урожай столового винограду буде хорошої якості, але виробництво знизиться на 170 тис. тонн до 1,4 млн тонн через погані погодні умови на території Італії. Експорт з ЄС в поточному сезоні буде рекордно низьким (75 тис. тонн). При цьому експортні поставки європейського винограду знижуються сьомий рік поспіль.

  США наростить виробництво столового винограду на 100 тис. тонн до 1 млн тонн. Експорт знизиться до 305 тис. тонн в результаті скорочення попиту в Мексиці, а імпорт впаде до 650 тис. тонн через зниження виробництва і пропозиції мексиканського винограду.

  Урожай столового винограду в Перу збільшиться на 12 тис. тонн до 665 тис. тонн завдяки сприятливим умовам вирощування і закладанні нових насаджень. Експорт зросте на 15 тис. тонн до 415 тис. тонн.

  Виробництво винограду в Чилі в 2020/21 рр. складе 785 тис. тонн. У Південній Африці урожай збільшиться на 8 тис. тонн до 330 тис. тонн завдяки закладці нових садів і розширенню асортименту вирощуваних сортів. Експорт збільшиться на 7 тис. тонн до 305 тис. тонн. Цьому посприяє зростання поставок на ринок ЄС.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.