• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Дефіцит українського молока відкриває доступ на ринок білоруській молочці
  Опубликовано: 2020-11-30 10:07:19

  Темпи зростання імпорту білоруської молочки до України залежатимуть від економічної ситуації і девальваційних процесів у країнах.

  На цьому зауважив провідний аналітик "Інфагро" Максим Фастєєв, передає "ПроАгро Груп" з посиланням на AgroTimes.

  Після здешевлення гривні у другому півріччі поточного року та здороження молочної продукції в Євросоюзі спостерігається сповільнення темпів росту її імпорту в Україну.

  Внутрішні ресурси стали привабливішими за вартістю, тому восени йде конкурентна боротьба за молочну сировину всередині країни: закупівельні ціни на сире молоко наразі займають рекордні позиції, що однозначно вплине на здороження молочних товарів і на полицях магазинів у найближчі місяці.

  "Прогнози на 2021 рік також повністю залежатимуть від девальваційних процесів. За обмеженої пропозиції внутрішнього ринку Україна буде залежною від доступності імпорту, відповідно до цього і визначатимуться ціни й обсяги продаж. Перспективи поки невтішні - ризики девальвації високі, отже, високими є й очікування інфляції молочної полиці, зниження платіжної спроможності покупця і падіння попиту", - наголосив експерт.

  На його думку, Білорусь може стабілізувати цінові коливання на молочну продукцію в Україні.

  "Можна точно стверджувати, що економічна ситуація в Білорусі наступного року буде напруженою. Отже, ймовірність девальвації білоруського рубля висока", - зазначив він.

  Білорусь залишається експортоорієнтованою країною. Обсяг її зовнішніх продаж у 2020 році становитиме приблизно 65% від надходження сировини на перероблення. Тим часом Росія - важливий експортний напрямок для Білорусі - нарощує власне виробництво і перероблення сирого молока, а отже витіснятиме Білорусь зі свого ринку.

  "Водночас девальвація стимулює експортні процеси, тому білоруські експортери збільшуватимуть відвантаження молочної продукції (в першу чергу, тривалого зберігання) на треті ринки, в тому числі в Україну", - підсумував аналітик.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".