• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Через дефіцит сировини молокозаводи купуватимуть молоко в Польщі
  Опубликовано: 2019-12-08 13:02:33

  Через дефіцит сировинного молока декілька вітчизняних переробних підприємств вже планують ввозити молоко-сировину із сусідньої Польщі. Керівник проєкту АВМ "Гуртовий збут молока" Олена Жупінас каже, що це не розв’яже системної проблеми української галузі. Адже завезти зможуть декілька тисяч тонн, тим часом дефіцит становить понад 1 млн тонн.

  Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на avm-ua.org.

  "Так, у цьому році, вперше в історії України, обсяг виробництва буде меншим за 10 млн тонн. За прогнозом, річне виробництво молока становитиме 9,7 млн тонн, а це на 3,8% менше, ніж минулого року. Основна причина - уже сьогодні ми фіксуємо найбільше скорочення поголів’я дійних корів у промисловому секторі за останні 20 років - понад 30 тисяч корів у промисловому секторі. Однією з причин такої ситуації є старт обігу земель в "турборежимі". Крім того, після скасування в 2016 році спецрежиму ПДВ держава так і не розробила ефективної програми підтримки тваринницької галузі, яка б дала змогу фермам розвиватися. Це все призвело до кризової ситуації в галузі", - зауважила Олена Жупінас.

  За її словами, щоб спинити вирізання поголів’я ВРХ та стимулювати розвиток галузі, фермерам вкрай важливо мати прозорі правила гри обігу земель та стабільну підтримку на тривалу перспективу.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.