• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Київщина лідирує за концентрацією індустріального свинопоголів’я
  Опубликовано: 2019-11-28 14:05:48

  Загалом чисельність свиней в Україні станом на початок листопада становила 6,15 млн гол. Це на 4% чи 260 тис. гол. менше, ніж на відповідну дату минулого року. Кількість промислових тварин скоротилася на 2% - до 3,37 млн гол. Значною мірою, така зміна відбулася через наймасштабніший спалах АЧС на Львівщині у серпні. Однак, зменшення числа промислових свиней на свинокомплексах Тернопільської (-23% проти початку листопада 2018-го), Полтавської (-13%), Запорізької (-14%) та Дніпропетровської (-7%) областей також мало негативний вплив. Тож хоча оператори Київської, Харківської та Чернігівської областей за рік збільшили виробничі потужності майже на 100 тис. гол., це не перекрило цьогорічні втрати індустріального поголів’я.

  Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на asu.pigua.info.

  За даними асоціації "Свинарі України", нарощування поголів’я промисловими свинокомплексами Київщини на 13,5% чи майже 53 тис. голів вивело регіон на перше місце в Україні за чисельністю свиней. Станом на початок листопада сільськогоподарські підприємства Київської області утримували 441,6 тис. свиней чи понад 13% промислового свинопоголів’я. Тож Донеччина, яка до цього займала лідерські позиції за концентрацією індустріального свинопоголів’я (434 тис. гол.), тепер посідає друге місце.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.