• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Споживання молочних продуктів в Україні не скоротилося
  Опубликовано: 2019-11-28 11:03:13

  На тлі скорочення виробництва молочних продуктів в Україні їхнє споживання не впало. За словами голови ради директорів Спілки молочних підприємств Вадима Чагаровського, все, що недобрали, було компенсовано імпортом і фальсифікованими продуктами від підприємств, які працюють за готівку, как сообщает сайт новостей финансовых рынков Украины и мира Elcomart.ua.

  Про це повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на agrotimes.ua.

  У січні-жовтні 2019 року виробництво молока в Україні скоротилося на 3,6% порівняно з аналогічним періодом 2018 року - до 8,4 млн тонн.

  "Але якщо розглядати за категоріями, то зниження виробництва у цей період не відбулося у сегментах питного молока, кисломолочних продуктів, вершків, кисломолочного сиру", - пояснив Вадим Чагаровський. Тобто скорочення споживання і виробництва продукції з незбираного молока в Україні не відбулося.

  Падіння виробництва спостерігалося у таких категоріях, як вершкове масло, сухе знежирене молоко, сироватка суха, дитяче харчування, казеїн та казеїнати, сир сичужний, сир плавлений, спреди.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.