• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Ціни на живець свиней в Україні стабілізувались
  Опубликовано: 2019-10-19 14:05:03

  Протягом другого тижня жовтня ціни на свиней забійних кондицій зберегли досягнутий рівень: у діапазоні 46-49 грн/кг. Середньоринкова позначка зросла на 1,4% проти попереднього тижня -до 48,13 грн/кг.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Асоціації "Свинарі України", середньоринкова позначка зросла на 1,4% проти попереднього тижня -до 48,13 грн/кг.

  Частина виробників свинини реалізували товарне поголів’я за цінами попереднього тижня. Ті ж, хто переглянув котирування, обмежилися їхнім підвищенням у межах 0,5-1,25 грн/кг. Аналогічної цінової ситуації виробники очікують і в середині місяця.

  Представники м’ясопереробної галузі цього тижня солідарні в прогнозах із виробниками. Так, учасники Асоціації м’ясної галузі свідчать, що закупівельники очікують незмінності верхньої межі та підвищення мінімальної цінової позначки на 1 грн/кг. Тож наступного тижня не виключене звуження цінового діапазону на живець свиней до 47-49 грн/кг.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.