• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Цього сезону Україна може оновити рекорд з імпорту картоплі
  Опубликовано: 2019-06-08 15:07:30

  Цього сезону Україна може оновити власний рекорд імпорту картоплі, тому що в червні-квітні її вже імпортовано більше 13 тис. тонн.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Української плодоовочевої асоціації (УПОА), Україна раніше ніколи не імпортувала понад 18 тис. тонн картоплі за сезон, що є мізерним обсягом на тлі розміру внутрішнього ринку.

  Імпорт товарної картоплі в Україну ніколи не перевищував 1% внутрішнього ринку, і припадав, як правило, на неврожайні роки з аномальними кліматичними умовами, коли в квітні вже починався відчуватися дефіцит якісної продукції.

  Традиційно головним постачальником картоплі в Україну є Єгипет. Однак в цьому сезоні істотні обсяги картоплі були ввезені також з Білорусі. Не виключено, що частина білоруської картоплі, ввезеної в Україну, це, насправді, картопля з Росії.

  Більш того, як повідомляють аналітики EastFruit, на ринок України почали надходити оптові партії ранньої картоплі з Узбекистану. Дана продукція пропонується оптом по 15-17 грн/кг (57-64 цента США за кг) і відрізняється гарною якістю.

  Експорт картоплі з України цього сезону також залишався високим і перевищував обсяги імпорту. За 11 місяців сезону 2018/19 років експорт перевищив 17,7 тис. тонн і був нижче, ніж у попередньому сезоні за той же період всього на 18%.

  "Урожай картоплі в Україні в 2019 році може знову різко вирости на тлі високих цін в сезоні 2018/19 років. Багато, навіть великих виробників, вже зараз істотно розширили площі під картоплею, не дивлячись на розуміння високої ймовірності обвалу цін в новому сезоні. У зв’язку з цим, ми активно працюємо з провідними картоплярами України над поліпшенням практик з доробки й упакування продукції, а також шукаємо розумні логістичні рішення щодо експорту картоплі в країни Близького Сходу", - зазначив керівник УПОА Федір Рибалко.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".