• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • КНР може інвестувати у промислову переробку картоплі в Україні
  Опубликовано: 2019-05-13 17:04:14

  Мінагрополітики зацікавлене в іноземних інвестиціях у будівництво на території України підприємств із виробництва картопляного крохмалю. Це сприятиме формуванню потужної промислової переробки картоплі та подальшому розвитку галузі картоплярства.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Мінагрополітики, на цьому наголосив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета під час зустрічі з делегацією КНР. Обговорювалися питання інвестицій Китаю в будівництво в Україні підприємств із виробництва картопляного крохмалю та його подальшого експорту на ринки Південно-Східної Азії.

  Введення нових потужностей дозволить вітчизняним виробникам картоплі диверсифікувати виробництво за рахунок вирощування різних видів картоплі, в тому числі для переробки на крохмаль, а виробникам картопляного крохмалю - освоювати нові ринки збуту.

  "Україна посідає четверте місце у світі за обсягами валового виробництва картоплі - понад 20 млн тонн щорічно. Проте виробництво картопляного крохмалю в Україні, хоч і має стійку тенденцію до зростання, але не повністю забезпечує внутрішній ринок, а динаміка експорту такої продукції має ситуативний характер. Тому Мінагрополітики готове дати зелене світло для інвестицій китайських партнерів у цю галузь", - зауважив Віктор Шеремета.

  Представники китайської сторони відзначили, що український крохмаль за своїми якісними показниками повністю задовольняє китайський ринок і висловили готовність інвестувати у промислове виробництво крохмалю в Україні.

  За словами заступника міністра, до 2000 року в Україні працювало 17 профільних підприємств із виробництва картопляного крохмалю. Наразі таких чотири, ці підприємства постійно розширюють потужності.

  "Будівництво нових заводів та розширення потужностей працюючих заводів з виробництва картопляного крохмалю сприятиме створенню нових робочих місць, підвищення соціально-економічного рівня життя населення та розвитку сільських територій", - додав Віктор Шеремета.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".