• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Морпорти України за рік збільшили перевалку контейнерів майже на 19%
  Опубликовано: 2019-01-27 14:04:02

  У 2018 році морські порти України збільшили обсяг перевалки контейнерних вантажів майже на 19%, порівняно з 2017 роком.

  Про це повідомляє Адміністрація морських портів України (АМПУ).

  «За підсумками 2018 року морські порти України перевалили 846,5 тис. TEU  контейнерних вантажів. Це на 18,7% більше, ніж у попередньому році. За даними Конференції ООН із торгівлі та розвитку (UNCTAD), світовий ринок контейнерів до 2023 р. зростатиме у середньому на 3,8% на рік», — йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що позитивна динаміка в морських портах України є наслідком відновлення вантажообігу після значного падіння у 2014–2015 рр.

  «Зростання контейнерних перевезень свідчить про пожвавлення економіки. Українські порти ще не вийшли на докризовий рівень за цим напрямком, тому нам є ще куди зростати. Про це свідчать також і плани бізнесу по реалізації спільно з АМПУ проектів із розвитку контейнерних терміналів у тилу наших причалів. У 2018 році було досягнуто відповідних домовленостей одразу з двома провідними світовими компаніями — Дочірнім підприємством німецької компанії HHLA "Контейнерний термінал Одеса" (ДП "КТО") та СМА CGM спільно з ТОВ "Бруклін-Київ Порт" по проектах у порту Одеса»,— відзначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

  Лідерами з перевалки контейнерів стали порти Одеса, Южний та Чорноморськ. Южний у 2018 році збільшив перевалку цих вантажів на понад 75% за рахунок переходу до порту міжнародної контейнерної лінії Maersk з Одеси. Проте, незважаючи на це Одесі вдалося не тільки зберегти обсяги контейнерних вантажів, а й збільшити їх на 15%.

  Серед стивідорних компаній лідерами з обробки контейнерів стали ДП «КТО», ТОВ «Бруклін-Київ Порт», ТОВ «Трансінвестсервіс» та Чорноморський рибний порт.

  Нагадаємо, морпорти України у 2018 перевалили понад 135 млн тонн вантажів.

  Инф. agravery.com

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".