• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Різнокольорові чіпси з батату підкорюють світ
  Опубликовано: 2018-01-06 11:03:49

  Компанія «Scott Farms» представить свої солодкі картопляні чіпси в США на початку 2018 року. Уже кілька років у компанії є свої чіпси з батату в Великобританії та інших частинах Європи.

  Після того, як в Європі з'явилися позитивні відгуки, «Scott Farms» готова вийти на американський ринок. Про це пише propozitsiya.com.

  За словами Гаррі Сміта зі «Scott Farms», вперше компанія виробила чіпси з батату в 2012 році.

  «Ми продемонстрували їх на Fruit Logistica в Берліні в цьому році і були вражені позитивними відгуками, які вони отримали. Після дуже успішного розгортання по всій Європі ми зустрілися з роздрібними торговцями в США і наші чіпси почнуть потрапляти на полиці на початку 2018 року», - додав він.

  З самого початку вирощування солодкої картоплі, «Scott Farms» завжди прагнула впроваджувати нововведення і заохочувати використання солодкої картоплі як інгредієнта, а також ідеального овоча для подібного продукту (чіпсів - Ред.). Різні кольори солодкої картоплі також забезпечують натхнення для різних варіантів.

  «Ми поколіннями вирощуємо солодку картоплю в східній частині Північної Кароліни і завжди прагнемо бути на передньому рубежі розвитку, збору врожаю та упаковки. Ми дуже активно брали участь у розробці рецептів у Великобританії і по всій Європі, а також на внутрішньому ринку США, щоб продемонструвати універсальність солодкої картоплі в якості інгредієнта, тому таке нововведення в продуктах на основі солодкої картоплі стало природним продовженням», - сказав він.

  «Наші чіпси зроблені в основному зі солодкої картоплі Covington Orange. Проте, ми послідовно експериментуємо з різними сортами і навіть маємо триколірний варіант, що поєднує оранжеву, фіолетову і білу солодку картоплю, які виглядають і смакують фантастично», - продовжив Сміт.

  При розробці чіпсів беруться до уваги такі фактори як: їх товщина, олія і тривалість приготування. Солодкі картопляні чіпси надійдуть в магазини США на початку 2018 року і будуть доступні в пачках по 140 грам.

  Инф. agravery.com

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".