• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В Україні запрацює «Лабораторія якості молока»
  Опубликовано: 2017-07-28 17:31:43

  Асоціація виробників молока (АВМ) відкриє «Лабораторію якості молока», яка допоможе фермерам долати проблему маститів ВРХ та перевіряти молоко на наявність у ньому антибіотиків.

  Про це розповів директор лабораторії, кандидат ветеринарних наук, доцент Андрій Білан.

  «Створенню лабораторії сприяло кілька причин: бажання виробників збільшити кількість молока екстра; скарги на низьку закупівельну ціну, яку встановлюють переробні підприємства; аналіз та перспектива подальших потреб молочних господарств, що планують розвиватися», — поінформував керівник лабораторії.

  За словами Андрія Білана, основна діяльність лабораторії полягає у всебічному контролі процесу виробництва молока.

  Слід підкреслити, що мастити корів — одна з найбільших проблем молочного скотарства.

  Збитки, які несе виробник від захворювання корів на мастит, перевищують збитки від всіх інших хвороб. До того ж, мастит неможливо подолати сегментарно і усунення проблем в одному технологічному блоці не дасть бажаного результату. Експерти зазначають, що лише комплексний підхід забезпечить успіх у подоланні маститу.
  Всебічний аналіз молока та підбір генетичного покращувача допоможе уникнути зниження кількості та якості молока, коли корова вже досягла піку своєї продуктивності.

  Основна діяльність лабораторії полягатиме у контролі процесу виробництва молока:

  контроль якості сировини;
  участь в обґрунтуванні відповідних технологічних схем, спрямованих на забезпечення стабільності і високої якості продукції;
  контроль технологічних процесів виробництва, спрямований на дотримання встановлених технічних умов, технологічних схем та інструкції;
  контроль санітарного стану виробничих приміщень, обладнання, тари, інвентарю;
  впровадження в практику роботи лабораторії новітніх досягнень в області методів контролю.
  Як сказав Андрій Білан, один із наступних кроків для створення лабораторії — підбір персоналу. Крім того, зараз визначають перелік необхідного обладнання, щоб своєчасно провести тендери з його закупівлі.


  kurkul.com

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".