• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Україна та США продовжують співпрацю в рамках програми біологічної діяльності
  Опубликовано: 2017-06-29 10:35:20

  Відділ зменшення загрози Посольства США в Україні надіслав Держпродспоживслужбі на погодження проект плану технічної допомоги «Програма залучення до спільної біологічної діяльності», який передбачає додаткове фінансування на проведення робіт в Україні та продовження дії контракту до 07.04.2019.

  Україна та Південна Корея розвиватимуть проекти з кооперації та розвитку виробництва в агросекторі
  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Так, реципієнтами в рамках вказаної програми виступають установи Держпродспоживслужби, Національної академії аграрних наук України та Міністерства охорони здоров’я України.

  Планом передбачається фінансування проведення навчань та підтримка участі у конференціях реципієнтів проекту, підтримка життєдіяльності об’єктів реципієнтів, роботи з будівництва та модернізації лабораторій, що є реципієнтами за проектом.

  Зазначається, що співпраця в рамках біологічної діяльності бере свій початок від 29 серпня 2005 року, коли було підписано Угоду між Міністерством охорони здоров’я України та Міністерством оборони США стосовно співробітництва у галузі запобігання розповсюдженню технологій, патогенів та знань, які можуть бути використані в ході розробки біологічної зброї. А згодом, відповідно до розпорядження Кабміну від 27 серпня 2008 року № 1154-р, Державний комітет ветеринарної медицини України та Українську академію аграрних наук визначено додатковими виконавчими органами для реалізації Угоди.

  Так, упродовж 2012 року було модернізовано три лабораторії в Луганській, Львівській та Дніпропетровській областях (сфера управління Держветфітослужби України) та дві лабораторії в Інституті ветеринарної медицини та Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини (сфера управління НААН). Крім того, у рамках Угоди американською стороною було передано регіональним державним лабораторіям ветмедицини 12 спецавтомобілів та проведено тренінги-навчання українських фахівців з біобезпеки та біозахисту, а також з епідеміології.

  У 2013 році співпрацю було зупинено у зв’язку із закінченням терміну дії Угоди.

  З метою відновлення співробітництва та на виконання Угоди Держветфітослужбою України разом з американською стороною було розроблено план технічної допомоги, яким передбачалося реалізація спільних наукових проектів, навчання українських спеціалістів на міжнародних тренінгах, семінарах, конференціях та підтримку лабораторій, які були модернізовані в рамках виконання Угоди в попередні роки.

  План технічної допомоги зареєстрований в Мінекономрозвитку 14.06.2015 за №3253. Діючий план технічної допомоги був затверджений на період з 06.03.2015 по 20.09.2017.

   

  agravery.com

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".