• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Аграрний союз України звернувся з листом до Міністра оборони України щодо врахування виробничої задіяності аграріїв під час призову до військових лав
  Опубликовано: 2014-08-13 16:00:20

  « 12  » серпня 2014 р. № 91

  Міністру оборони України,

  генерал - полковнику

  В.В. Гелетею

   

  Шановний Валерію Вікторовичу!

           Усвідомлюючи надзвичайну напругу і складність суспільно-політичної ситуації в країні та загрозу її цілісності і незалежності, сільгосптоваровиробники країни, об’єднані в Аграрному союзі Україні (АСУ), дбають про економічну могутність держави та, на заклик Ради АСУ, надають максимально можливу допомогу Збройним Силам України.

           Так, допомога хліборобів Черкаської області перевищила 2,9 млн. грн.

           Від аграріїв Тернопілля надійшло понад 2 млн. грн., крім того голова об’єднання сільгосптоваровиробників області, генеральний директор ПП «Агропродсервіс» Іван Чайківський виділив на будівництво інженерних комунікацій на кордоні з Російською Федерацією 1 млн. грн. Надають допомогу військовим й інші регіони країни.

  Сільські трударі розумінням сприйняли Указ Президента України «Про часткову мобілізацію» і вважають оголошений новий етап мобілізації правильним рішенням, необхідним для зміцнення обороноздатності  Батьківщини.

           Ми визнаємо, що боронити незалежність та цілісність країни - святий обовязок кожного, тому до війська буде призвана певна кількість селян -сільгосптоваровиробників різних форм власності.

           Слід зазначити, що зараз у хліборобів країни найбільш напружений і найвідповідальніший період - збирання ранніх зернових і бобових культур.  Як відомо, основними фігурами на жнивах є механізатори – комбайнери, трактористи, водії та майстри зерносушарок і зерноочисних машин. Саме їх самовіддана праця є головною умовою створення продовольчої безпеки України.

           Для того, щоб не послабити виробничу сферу і не призупиняти  виробничі процеси, що призведе до значних втрат продукції і підірве економічну міць країни, вносимо пропозицію: при проведенні мобілізації зважати на ці обставини і призивати на військову службу в першу чергу тимчасово безробітних, що стоять на обліку у службах зайнятості та, з врахованням думок керівників підприємств, тих працівників, які менш потрібні на виробництві як в рослинницькій так і в тваринницькій  галузях.

          

           З великою повагою,

   

           Голова Аграрного союзу України                                            Г. В. Новіков

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  САМОЕ ЧИТАЕМОЕ

  16 фев, 15:06

  16 фев, 14:05

  16 фев, 12:02

  15 фев, 14:03

  15 фев, 12:01

  15 фев, 10:04

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".