Про це О. Сокіл сказав журналістам на брифінгу. Він повідомив, що облдержадміністрацією вживаються всі можливі заходи, щоб запобігти дестабілізації соціально-економічної ситуації у звязку з газовою кризою. Ще 3 січня в області було створено оперативний штаб на чолі з головою облдержадміністрації Надією Дєєвою, у складі якого працює робоча група, яка займається щодобовим моніторингом ситуації з газозабезпеченням.
Керівництво облдержадміністрації веде постійну роботу з підприємствами, які мають борги по електроенергії та газу. З керівництвом ВАТ ЕК “Дніпрообленерго” досягнуто домовленості щодо графіків, за якими ці підприємства сплачують свої борги по електроенергії. За словами О. Сокола, населення платить за газ стабільно, борг же у 60 млн. грн. мають підприємства теплокомуненергетики області.
Олександр Михайлович запевнив, що, не дивлячись на скорочення ліміту газу в Дніпропетровській області на 10%, промислові підприємства і соціальні установи працюють у нормальному режимі. Але у звязку із значним зниження температури сьогодні облдержадміністрація направила офіційного листа до НАК “Нафтогаз України” з проханням збільшити ліміт газу для населення.
Також Олександр Сокіл повідомив представникам ЗМІ, що 20 січня буде завершено роботу над Єдиною програмою енергозбереження у Дніпропетровській області, де буде чітко викладено, скільки газу потрібно регіону, проаналізовано режим економії та ситуацію з альтернативними енергоджерелами, що існують на Дніпропетровщині.
Прес-служба голови облдержадміністрації