• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Приватизація майна підприємств вугільної промисловості
  Опубликовано: 2005-12-02 12:34:00
  У Верховній Раді України зареєстровано проект закону про внесення змін до деяких законів України" (щодо приватизації майна підприємств вугільної промисловості), внесений народним депутатом В.Турмановим
  За словами автора, необхідність прийняття закону обумовлена потребою у забезпеченні майбутньої енергетичної безпеки української держави та зупинення приватизації підприємств із видобутку вугілля, що належать до стратегічної галузі економіки України.
  Законопроект пропонується доповнити Закон "Про приватизацію державного майна" нормою, згідно з якою майнові комплекси підприємств із видобутку вугілля включаються до переліку об’єктів, які не підлягають приватизації (об’єкти, що забезпечують життєдіяльність держави в цілому).
  Водночас передбачається внесення змін до статті 6 Гірничого закону України, відповідно до яких майнові комплекси державних підприємств із видобутку вугілля не підлягають приватизації.
  Верховна РадаУкраїни
   
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.