• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Економія природного газу ДК "Укртрансгаз" за 9 місяців 2005 року склала 148,8 млн.м3
  Опубликовано: 2005-11-28 12:40:00
  За 9 місяців поточного року ДК “Укртрансгаз” зекономила 148,8 млн.м3 природного газу та близько 6,2 млн. кВт/год. електроенергії. Економію було досягнуто за рахунок впровадження комплексу організаційно-технічних заходів, які передбачаються "Комплексною Державною Програмою енергозбереження України" та "Програмою енергозбереження НАК "Нафтогаз України".

  ДК "Укртрансгаз" також впровадила комплекс заходів, які передбачалися "Програмою заходів щодо скорочення споживання природного газу та його втрат на 2002 –2004 роки". Загальна економія природного газу на виробничо-технологічні потреби від впровадження даних заходів складе 437,7 млн.м3. Успішно виконується "План з впровадження заходів з економії та запобігання перевитрат природного газу в ДК "Укртрансгаз" на 2005 рік".

  ДК "Укртрансгаз" також розробила "Перелік енергозберігаючих заходів, техніки та технологій, які плануються до впровадження на об’єктах ДК "Укртрансгаз" для включення до "Комплексної Програми підвищення ефективності використання паливно-енергетичних ресурсів НАК "Нафтогаз України" на період 2005-2015 роки". Відповідно до Переліку за вказаний період планується зекономити 1350 млн.м3 природного газу та 585,9 млн. кВт/год. електроенергії.
  Довідка. Дочірня компанія “Укртрансгаз” НАК “Нафтогаз України” є основним оператором газотранспортної системи, в її управлінні знаходиться 36,5 тис. км магістральних газопроводів та газопроводів-відводів, 71 компресорна станція загальною потужністю 5380 МВт, 12 підземних сховищ газу, 1405 газорозподільні станції, мережа газовимірювальних станцій, 89 автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).
  Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ ДК “Укртрансгаз”
  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.