• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Українські яйця на новому ринку: експорт в Канаду відкриває нові перспективи
  Опубликовано: 2024-06-12 12:05:58

  Українські виробники яєчних продуктів отримали можливість експортувати свою продукцію до Канади, завдяки узгодженню відповідного ветеринарного сертифіката компетентними органами обох країн. Про це повідомила Держпродспоживслужба України, підкреслюючи важливість цього кроку для української економіки в умовах воєнного конфлікту.

  За словами представників відомства, спільна робота з Міністерством закордонних справ України спрямована на підтримку експорту та створення нових можливостей для вітчизняних виробників. Це рішення є важливим кроком в забезпеченні економічної стабільності та збереженні робочих місць в Україні.

  Офіційні документи про процедури та вимоги можна знайти на вебпорталі Держпродспоживслужби в розділі "Міжнародне співробітництво", що сприяє ясному розумінню умов експорту до Канади для українських виробників.

  Українські компанії, які планують розширити свій ринок на Канаду, повинні працювати з ліцензованими імпортерами, які відповідають вимогам країни-імпортера. Цей аспект є ключовим для успішного входу на нові зарубіжні ринки.

  Експорт українських яєчних продуктів до Канади відкриває нові можливості для підвищення конкурентоспроможності країни на світовій арені. За словами Сергія Ткачука, голови Держпродспоживслужби, цей крок є важливим для зміцнення позицій українських виробників та сприяє їхньому успіху на міжнародних ринках.

  Українська держава продовжує активно просувати свої товари та послуги за кордоном, підтримуючи національний бізнес в складних умовах сучасності. Робота над розширенням експортних можливостей є пріоритетом для забезпечення стабільного розвитку країни в умовах геополітичних викликів.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.