• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Збільшення імпорту сиру в Україну: аналіз та прогнози
  Опубликовано: 2024-02-26 12:09:46

  У перший місяць 2024 року імпорт сиру до України зрос на 42%, порівняно з відповідним періодом минулого року. Ця інформація, надана "Інфагро", свідчить про значний розвиток зовнішньої торгівлі цим продуктом. За аналізом експертів, одним із основних факторів зростання імпорту є низька вартість європейського сиру після митного оформлення порівняно з вітчизняними виробниками.

  Зауважується, що різниця у цінах може ще більше стимулювати імпорт, проте блокування кордонів може обмежувати торговельну активність. Прогнозується, що у лютому імпорт сиру продовжить зростати, що може призвести до зменшення попиту на вітчизняний продукт через більш вигідну цінову пропозицію імпорту.

  Експерти відзначають, що у лютому спостерігається зниження продажів вітчизняного сиру. Однією з основних причин цього є нестабільна політика ціноутворення вітчизняних виробників, через що ціни на продукцію зросли на 15-17%. Це призвело до того, що сир став недосяжним для значної частини населення.

  У січні найбільше імпортного сиру надійшло до України з Польщі (34%), Німеччини (19%) і Нідерландів (18%). Ці дані показують головних постачальників сиру на український ринок і свідчать про значний обсяг зовнішньої торгівлі у цій сфері.

  Раніше аналітики прогнозували, що у 2024 році імпорт сирів може зрости на 15-20%, що може вплинути на виробництво вітчизняних сироварів. Ці прогнози вказують на необхідність адаптації внутрішнього ринку до змін у міжнародній торгівлі та конкуренції з імпортом.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.