• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Аграріям не вистачає обігових коштів
  Опубликовано: 2023-08-10 11:19:34

  Сьогодні однією з головних проблем аграріїв є нестача обігових коштів. Ця проблема найгостріше відчувається на деокупованих територіях півдня. З розгортанням осінньої посівної кампанії ситуація ще погіршиться.

  “Говорячи про проблеми агросектору, сьогодні варто акцентувати увагу на нестачі обігових коштів у аграріїв. Товаровиробники вирощували сільгоспкультури з певними очікуваннями щодо експорту та реалізації за ринковими цінами. Проте блокада на Чорному морі та невизначеність з альтернативними шляхами, коли існує заборона на імпорт через західні кордони – все це значно ускладнює логістику. Відповідно, аграрії сьогодні несуть колосальні втрати”, - наголосив заступник голови ВАР Денис Марчук.

   Особливо критичний стан агросектору на Півдні, на деокупованих територіях, зокрема, на Херсонщині та Миколаївщині, бо ці регіони фактично не мають можливості сьогодні кредитуватися.

  “Аграрії південних регіонів опинилися в ситуації, коли в них нема матеріальних цінностей, які можна було б використати в якості застави, тобто банківські кредити для них недоступні. Вони потребують фінансової підтримки. Скоро розгорнеться нова осіння кампанія по посіву озимини, на посівну потрібні будуть кошти. ВАР допомагає аграріям міндобривами і посівним матеріалом, збирає кошти на безвідсотковій основі: аграрії підтримують колег з південних регіонів, щоб люди могли працювати. Тому фінансування – одне з питань порядку денного для товаровиробників”, - додав Денис Марчук.

  https://agropravda.com/

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.