• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Мінагрополітики України закликало банки реструктуризувати кредити аграріїв
  Опубликовано: 2023-05-10 16:42:29

  Мінагрополітики України закликало банки реструктуризувати кредити аграріїв

  Мінагрополітики України закликало банківський сектор підтримати вітчизняних аграріїв, які перебувають на деокупованих чи тимчасово окупованих територіях, зазнали втрат через воєнні дії і не мають можливості виплачувати фінансову заборгованість перед банками.

  Про це заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час наради керівників міністерства, Національного банку України, представників банків, аграрних асоціацій та фермерських господарств, повідомила 7 квітня пресслужба Мінагрополітики.

  Зокрема, йшлося про можливість розглянути питання реструктуризації боргів аграріїв, скасування нарахування відсотків, штрафних санкцій та стягнення кредитів з отримувачів чи поручителів.

  «Ми закликаємо розглянути можливі варіанти реструктуризації кредитів, «канікули» для представників агросектора на деокупованих чи тимчасово окупованих територіях для того, щоб ці підприємства могли вижити та відновитися після звільнення територій. На щастя, аграрний сектор навіть у таких складних умовах демонструє стійкість і має перспективу розвитку. Якщо банки заберуть майно в аграріїв, то після звільнення територій ми отримаємо чисте поле і буде дуже складно відновитися», - зазначив Т. Висоцький.

  Зі свого боку представники банків підтвердили готовність іти назустріч сільгоспвиробникам.

  «Керівники установ запевнили, що дотримуються попередніх рекомендацій НБУ щодо гнучкого кредитування та готові індивідуально розглянути кожну кредитну історію», - резюмується в повідомленні.

  https://agropravda.com/

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.