• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • МХП доставив понад 180 тонн гуманітарної допомоги з ЄС
  Опубликовано: 2022-05-23 14:01:49

  Благодійний фонд "МХП-Громаді" спільно з БФ "СпівДія" доставили понад 180 тонн гуманітарної допомоги з країн Європи. Про це повідомляє пресслужба фонду "МХП-Громаді", передає УНН.

  Цитата

  "Гуманітарну допомогу було передано в громади Донеччини, Запоріжжя, Київщини, Дніпропетровщини, Одещини та Львівщини", - уточнили у фонді.

  Співпраця двох фондів покликана підсилити один одного і разом допомогти українцям, які через війну залишили свої домівки в пошуках порятунку, зазначили у "МХП-Громаді". Тож днями у Львові між представниками "МХП - Громаді" та "СпівДія" було підписано Меморандум про Співпрацю та партнерство.

  Головною метою Меморандуму є консолідація зусиль партнерів для подолання наслідків російської агресії і захисту прав і свобод громадян України, інформують у "МХП-Громаді".

  "Бажаючи захисту прав та інтересів громадян України, враховуючи прагнення цивільних осіб до активної участі у національному спротиві, домовлено про багатовекторну діяльність сторін, що реалізовуватиметься шляхом організації та проведення спільних заходів і проектів, обміну інформацією", - процитували у фонді підписаний документ.

  За підсумками підпису меморандуму представники фондів обговорили можливість розвитку нових освітніх напрямів роботи, які мають на меті заповнення прогалин у навчанні дітей і психолого-емоційну допомогу особам, що постраждали від війни.

  "Співпраця між благодійними організаціями зараз дуже важлива і дозволить бути більш ефективними та координувати зусилля великої кількості волонтерів, а найголовніше – охопити допомогою тих, хто цього найбільше потребує в умовах війни і наблизити день перемоги", - заначив директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП Павло Мороз.

  Додамо

  Попри те, що МХП вийшов на довоєнний рівень експорту, компанія постійно допомагає як армії, так і всім українцям: З 24 лютого МХП передало на допомогу країні (за даними на середину квітня) - 12 млн дол.

  Зокрема, нещодавно завдяки тісній співпраці громадської організацій Fundacja Rozwoju Regionów та Фонду "МХП-Громаді" в Україну вдалося перевезти в Україну понад 350 тонн картоплі, а котики-переселенці отримали 300 кг корму.

  Довідка

  МХП - провідний виробник курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). Засновник компанії - Юрій Косюк.

  Ірина Макаренко

  Джерело: УНН

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".