• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Стало відомо, що призведе до зупинки діяльності молокопереробних підприємств
  Опубликовано: 2022-01-02 13:06:50

  За останній рік ціна на енергоносії зросла з 4,9 тис. грн/тис. м³ у січні 2021 року до прогнозованих цін 50-60 тис. грн/тис. м³ в січні 2022 року, тобто майже у 12 раз. Таке підвищення цін призведе до призупинення діяльності молокопереробних підприємств. Про це заявив Вадим Чагаровський, голова ради директорів Спілки молочних підприємств, під час прес-конференції «Зростання цін на енергоносії — загроза продовольчій безпеці України». Про це повідомляє Agravery.com, пише agronews.ua.

  «Підвищення цін на енергоносії складає величезну загрозу продовольчій безпеці нашої країни. Я представляю Спілку молочних підприємств, яка загалом має 75% від загального виробництва молочних продуктів в Україні. За останній рік ціна на енергоносії зросла з 4,9 тис. грн/тис. м³ у січні 2021 року до прогнозних цін 50−60 тис. грн/тис. м³ в січні 2022 року, тобто майже у 12 раз. Витримати таке навантаження молочна галузі не в стані», — розповів експерт.

  Тим більше, зараз період новорічних свят і буде падіння споживання молочних продуктів. Молокопереробні підприємства будуть змушені молоко, яке буде постачатися щоденно на завод, перетворювати у сухе молоко і використовувати енергоносії, а це прямі збитки. Молочна галузь, мабуть перша галузь, яка постраждала від підписання Асоціації з ЄС умов щодо імпорту молочних продуктів. На сьогоднішній день вже більше півроку молочна галузь знаходиться у глибокій кризі і працює у збиток.

  «Тому подальше підвищення цін призведе до призупинення діяльності молокопереробних підприємств, а про це вже заявили компанії великі, такі як „Молочний альянс“, тому що далі працювати в збиток і брати на себе цей тягар недолугих рішень по енергоносіям неможливо, тому на сьогоднішній день ми вимагає негайно провести зустріч із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем з всіма галузями харчової промисловості для того, щоб вирішити питання енергетичної кризи», — підкреслив Чагаровський.

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".