• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • У листопаді порт «Ніка-Тера» на 16% збільшив перевалку вантажів
  Опубликовано: 2021-12-10 17:09:11

  У 2021 році порт на 2% наростив виробничі показники: за 11 місяців 2021 року порт перевалив 6,9 млн тонн вантажів та завантажив 417 суден. У листопаді 2021 року порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, перевалив 904 тис. тонн вантажів, збільшивши аналогічний показник попереднього року на 16%. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише  agronews.ua.

  Структура перевалки в листопаді виглядала наступним чином:

  ✅ зернові, зернобобові, олійні культури та продукти їх переробки – 585 тис. тонн (65% від загального обсягу перевалки);

  ✅ навалочні вантажі відкритого зберігання – 228 тис. тонн (25%);

  ✅ наливні вантажі – 58 тис. тонн (6%);

  ✅ добрива – 32,5 тис. тонн (4%).

  «Листопад з показником перевалки 904 тис. тонн став для порту найрезультативнішим місяцем з початку поточного року. В цілому ж з січня ми перевалили 6,9 млн тонн вантажів, поліпшивши торішній показник за 11 місяців практично на 2%. Порт намагається і далі диверсифікувати портфель вантажів, з якими ми працюємо», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

  Group DF продовжує активно інвестувати в програму збільшення пропускної здатності порту.

  В рамках програми зі збільшення пропускної здатності порту кількість причалів збільшено до 8, протяжність причалів збільшена з 1600 до 1900 метрів. Також був побудований новий ваговий комплекс, закуплена спецтехніка для перевалки вантажів (навантажувачі американської марки Caterpilar, перевантажувачі німецької компанії Sennebogen, портальні крани фінської корпорації Konecranes, стрічкові конвеєри компанії Telestack). Порт збільшив протяжність власних залізничних колій (з 16 до 23 км), а також створив власний парк локомотивів (на балансі підприємства 10 локомотивів).

  Всього в розвиток порту Group DF Дмитра Фірташа інвестувала понад 1,5 млрд гривень. Група реалізує концепцію «Порт нового покоління», орієнтовану на впровадження кращих глобальних технологічних рішень портової галузі та приведення всіх бізнес-процесів порту до кращих світових стандартів.

  У 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн тонн вантажів. Структура вантажообігу виглядала таким чином: зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,55 млн тонн або 75% від загального обсягу, навалочні – 1,27 млн тонн (18%), наливні – 323 тис. тонн (4%), Мінеральні добрива – 215 тис. тонн (3%).

  Инф. agronews.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".