• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • В Мінекономіки уточнили баланси попиту та пропозиції зерна на 2020/21 МР
  Опубликовано: 2021-04-04 14:05:59

  Мінекономіки уточнило загальні показники виробництва та експорту зернових і зернобобових культур. Так, відповідно до оновлених даних Держстату,  у поточному 2020/21 маркетинговому році в Україні вироблено майже 65 млн. тонн зернових та зернобобових культур.

  Про це повідомили під час чергової зустрічі заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з агроасоціаціями, передає «ПроАгро Груп» з посиланням на інформацію міністерства.

  Із загального обсягу пропозиції у поточному маркетинговому році передбачається експортувати загалом 45,7 млн. тонн зерна, в тому числі 17,5 млн. тонн пшениці і 23,5 млн. тонн кукурудзи. При цьому відповідно до додатку до меморандуму про узгодження позицій між учасниками ринку зерна на 2020/21 МР, граничні обсяги експорту визначено на рівні 17,5 млн. тонн по пшениці та 24 млн тонн по кукурудзі.

  Щодо проміжних результатів експорту зерна, то за даними ДФС станом на 29 березня Україна експортувала 34,8 млн. тонн зернових та зернобобових культур, з яких 14,5 млн. тонн пшениці, 15,9 млн. тонн кукурудзи та 4,08 млн. тонн ячменю.

  «На сьогодні спостерігається деяке зниження темпів експорту зернових культур. Враховуючи таку динаміку ми не перевищимо тих обсягів, які зазначені в Меморандумі, тому жодних ризиків стосовно фізичної наявності пшениці і кукурудзи на українському ринку – немає. Ми прогнозуємо, що темп експорту буде вирівняний. Разом з тим, ми передбачаємо досить високий рівень перехідних запасів на кінець поточного маркетингового року», – зауважив Тарас Висоцький.

  Також учасники заходу розглянули ситуацію на цукровому ринку України. Серед іншого, було озвучено пропозицію щодо дерегуляції ввезення цукру-сирцю починаючи з 2022 року. Така ініціатива була підтримана і врахована Мінекономіки.

  Инф. proagro.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".