• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • «Нива Переяславщини» збільшує елеваторні потужності
  Опубликовано: 2021-02-24 16:06:24

  Сільськогосподарська компанія «Нива Переяславщини» задля збільшення потужностей для зберігання сільськогосподарської продукції демонтує склади колишнього хлібокомбінату. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише agronews.ua.

  «Раніше тут були склади колишнього хлібокомбінату, нині вони вже морально застаріли, тому їх демонтують, натомість на цьому місці виростуть нові силосні склади сільськогосподарської продукції», — йдеться в повідомленні.

  У компанії зауважують, що збільшення елеваторних потужностей уже на часі, змінилися вимоги до якості зберігання продукції рослинництва і тепер старі склади, що служили увесь час роботи, повинні бути замінені новим сучасним обладнанням із належною вентиляцією, необхідними температурними показниками зберігання зерна.

  «Окрім того, ми збільшимо об’єм і полегшимо відвантаження зерна не тільки для перевезення на іншу дільницю, але і отримаємо можливість тут же вантажити його у вагони, бо маємо також і експортну складову. Зараз це тільки будівельний майданчик, згодом матимемо сучасні високотехнологічні місця для зберігання нашої продукції. Таким чином до наявних у нас 143 тис. тонн додасться ще 30 тис. тонн», — розповів Віталій Шакель, директор групи компаній.

  Инф. agronews.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.