• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Україна та Швейцарія розробили програму розвитку торгівлі з високою доданою вартістю
  Опубликовано: 2019-11-11 18:05:32

  Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України сумісно з компетентним органом Швейцарії розробили програму "Розвиток торгівлі з більш високою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України".

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на Інформаційно-аналітичний портал АПК України, стратегічним завданням програми є розвиток потенціалу органічного та молочного секторів як зміцнення сталого розвитку.

  "Ми готові ділитися нашим досвідом та активно співпрацювати з українською стороною для забезпечення довготривалого впливу і можливості ефективного розвитку українських секторів після закінчення дії програми", - розповів керівник програми Тобіас Айзенрінг.

  В свою чергу, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва зазначила, що ключовим пріоритетом державної політики в напрямку сільського господарства, і зокрема в напрямку органічного та молочного виробництва, є розвиток виробництва і ринку продукції з високою часткою доданої вартості.

  "Тому уряд і Мінекономіки готові підтримувати програми, які йдуть із фокусом на створення додаткової вартості, на переробку, безпечність та якість харчової продукції. Цей комплекс завдань і є підґрунтям для зростання ВВП, збільшення кількості робочих місць, покращення якості харчування та життя українців", - додала Мєтєлєва.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.