• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • У липні-вересні Україна імпортувала найбільший за три роки обсяг яблук
  Опубликовано: 2019-10-19 11:01:42

  У період з липня по вересень 2019 року Україна імпортувала 6,8 тис. тонн яблук. Це найбільший обсяг імпорту у вказаний період принаймні за останні три роки.

  Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на "Інфо-Шувар", обсяг експорту в порівнянні із попереднім роком майже не змінились, але він є значно меншим , ніж імпорт - за перші три місяці сезону Україна продала на зовнішньому ринку 1,7 тис. тонн яблука, серед яких 1,5 тис тонн припало на вересень.

  "У липні та серпні ми яблук майже не експортували. В цьому сезоні збирання врожаю розпочалось із запізненням, відчувається брак пропозиції українського яблука експортної якості, до того ж вартість продукції зросла майже в 2 рази у порівнянні із вереснем 2018 року. Укріплення гривні теж не сприяє експорту. До речі, в сусідній Польщі, де цього року очікується один з найгірших врожаїв, яблуко сьогодні вже коштує на 20% дешевше ніж в Україні. А Польща завжди була головним постачальником яблука в Україну", - розповідає Тетяна Гетьман, керівник департаменту "аналітика ОРСП "Шувар".

  За даними "Інфо-Шувар" на найбільшому в Західному регіоні України гуртовому ринку ОРСП "Шувар", розташованому у Львові, станом на 10 жовтня переважає пропозиція українського яблука, його середня вартість становить 10-12 грн/кг. Не дивлячись на суттєве подорожчання, попит на яблуко залишається досить активним.

  Инф. proagro.com.ua

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.