• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Пиво Grimbergen отримало 4 нагороди на престижних міжнародних конкурсах
  Опубликовано: 2019-04-15 18:54:18

  Бельгійське абатське пиво Grimbergen Blanche отримало бронзову відзнаку в категорії «Елі міцністю від 5,5% до 6,9%» на відомому конкурсі International Brewing&Cider Awards 2019. Також цього року лінійка елів Grimbergen здобула ще три нагороди в міжнародному конкурсі World Beer Awards France: Grimbergen Blonde отримало золоту відзнаку, Grimbergen Double-Ambrée та Grimbergen Blanche -срібні відзнаки конкурсу.

  International Brewing&Cider Awards – міжнародний конкурс пиво- та сидроваріння, заснований у 1886 році, що постійно трансформується, відображаючи постійні зміни пивної та сидрової промисловості. Мета конкурсу – відзначити інноваційний підхід, увагу до деталей в пивоварінні і напружений  процес роботи  найкращих виробників пива та сидру. Медаль International Brewing&Cider Awards вважається однією з найпрестижніших нагород у цій галузі. Церемонія нагородження переможців  відбудеться 1 травня 2019 року в Лондоні.

  Конкурс зібрав заявки від понад 200 пивоварень та виробників сидру із 50 країн світу. За перемогу в різних категоріях змагалося 1000 сортів пива та сидрів, а оцінку здійснювало 50 визнаних міжнародною спільнотою експертів пиво- та сидроваріння.

  Класичне біле пиво Grimbergen Blanche було відзначене за витончений аромат спецій та бергамоту, а також м’який смак і кремову піну.

  Grimbergen — бельгійське абатське пиво, яке вариться з дозволу та під наглядом ченців Абатства. Вперше це пиво було зварене 1128 року в Монастирі Святого Норберта в містечку Грімберген, Бельгія. Упродовж своєї багатовікової історії Абатство Грімберген багато разів повністю згорало внаслідок пожеж, а потім відновлювалося. Так на етикетці пива з'явився птах фенікс і девіз «Ardet nec consumitur» — «Спалений, але не знищений». Згодом зображення птаха з'явилося й на фірмових келихах.

  Треба зазначити, що всі сорти пива Grimbergen досі варяться відповідно до оригінальних рецептів Абатства.

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".