• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Україна не може задовільнити попит азійських імпортерів яблук
    Опубликовано: 2019-01-02 11:04:45

    Попит на українське яблуко з боку азійських імпортерів після перших успішних поставок різко зріс.

    Як повідомляє "ПроАгро Груп" з посиланням на прес-службу Української плодоовочевої асоціації, наразі українські садівники не в змозі задовольнити цей попит навіть попри надвиробництво цих фруктів в країні в 2018 році.

    “Ми отримуємо нові запити від азійських імпортерів майже щодня. Більшість з них просять нас допомогти з контактами українських виробників яблука і скаржаться, що вже навіть сьогодні їм досить складно знайти в Україні партнерів, які можуть запропонувати необхідний обсяг яблук певного сорту та належної якості”, - зауважила головний аналітик УПОА Тетяна Смірнова.

    За словами економіста інвестиційного департаменту ФАО Андрія Ярмака, проблема з нестачею якісного яблука в Україні дійсно існує.

    “Наразі я можу з гордістю констатувати, що наші з колегами зусилля щодо просування експорту українського яблука не були марними. Вже сьогодні імпорт цих фруктів після успішних пробних поставок активно нарощують Сінгапур і ОАЕ, перші партії тим часом прямують до Сенегалу, Камеруну та Індонезії. Більше того, імпортери з Індії вже готові купувати українські яблука і чекають лише на узгодження фітосанітарних процедур. Проте, навіть на цьому етапі ми розуміємо, що в повній мірі задовольнити цей попит Україні досить важко, адже яблуко належної якості може запропонувати лише досить невелика кількість господарств”, - підкреслює експерт.

    Инф. proagro.com.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.