• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Черкаський «Азот» почав випускати новий вид міндобрив
    Опубликовано: 2018-12-02 14:08:27

    Черкаський «Азот», що входить до хімічного бізнесу Group DF, розпочав випуск нового виду мінеральних добрив – карбамідно-аміачної суміші із додаванням сірки – КАС+S.

    Про це повідомив голова Правління Черкаського «Азоту» Віталій Скляров, передає pro-vincia.com.ua.

    «Зараз в Україні активно розвивається сегмент спеціальних добрив, до яких відноситься і КАС+S. Щоб отримати максимальний ефект від внесених добрив, аграрії починають більш ретельно підходити до їх підбору, специфічно враховуючи особливості ґрунту та потреби с/г культур у конкретних мікроелементах, – прокоментував Віталій Скляров, Голова Правління Черкаського «Азоту». – У 2017 році обсяг українського ринку КАС+S склав близько 45 тис. тонн, і щороку попит продовжує рости. Ми бачимо хорошу перспективу для себе у цьому сегменті, тому прийняли рішення оперативно запустити нове виробництво».

    За словами Віталія Склярова, КАС+S є однією з найпередовіших світових розробок у виробництві добрив.

    «Мінеральний комплекс КАС+S поєднав в собі всі переваги рідкої карбамідно-аміачної суміші (КАС) та твердих гранул з вмістом сірки. Добриво з таким хімічним складом є незамінним для культур, які активно споживають сірку, – кукурудзи, ріпаку, коренеплідних і зернових. Завдяки комплексному впливу азоту та сірки, обидві речовини максимально засвоюються рослинами та забезпечують суттєво вищі врожаї сільськогосподарської продукції, порівняно з використанням інших видів добрив», – додав Скляров.

    Випуск мінерального комплексу КАС+S буде організовано на базі діючих виробничих потужностей Черкаського «Азоту». Виробнича потужність КАС+S складає 36 тис. т на рік.

    Продукція вже пройшла промислово-дослідні випробування, результати яких підтвердили можливість промислового випуску мінерального комплексу. За технологією, у кінцевому продукті КАС+S масова частка загального азоту становить 26-28,5%, масова частка сірки – 2%, аміачної селітри – 35-37%,сульфату амонію – 8,2-8,6; карбаміду – 27-30%.

    Инф. agravery.com

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.