• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Вінницька харчосмакова фабрика запустила оновлену виробничу лінію та планує збільшити закупівлю хрону, буряка і гірчиці
    Опубликовано: 2017-11-20 08:53:46

    Вінницька харчосмакова фабрика відтепер закуповуватиме більше кореня хрону, буряка та гірчиці у фермерів і домогосподарств Вінниччини і прилеглих регіонів. Підприємство запустило оновлену виробничу лінію, придбану за кошти, надані у рамках гранту проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Збільшення закупівель сировини стосуватиметься в першу чергу виробників із Вінницької, Рівненської, Волинської, Житомирської, Одеської, Херсонської, Запорізької, Хмельницької та Львівської областей.
    Завдяки новому обладнанню, Вінницька харчосмакова фабрика планує розширити асортимент продукції та ринки її збуту, збільшити продуктивність, покращити умови праці, зменшити енергоємність виробництва. Співпраця з проектом передбачає також допомогу у впровадженні стандартів якості і безпечності продукції (насамперед GLOBAL G.A.P.), навчання фермерів з технологій вирощування відповідних культур та покращення якості та безпечності виробництва сировини для переробки.
    «Ми є найбільшим переробником кореня хрону на теренах нашої держави, – говорить Любов Семенюк, директор Вінницької харчопереробної фабрики. – На жаль, на сьогодні немає масового промислового виробництва кореня хрону в Україні. Хоча в світі воно досить розвинуте, особливо у Німеччині і Сполучених Штатах. Ми ж закуповуємо сировину для переробки в основному у сільського населення».
    «Ви знаєте, в селі нелегко знайти роботу, - розповідає жителька села Івча на Вінничині Лариса Маслай. – Тож і старі, і малі займаються хроном. Збираємо корені, чистимо, пакуємо і продаєм. Робота нелегка, але дохід приносить.»
    За очікуваннями учасників проекту, збільшення обсягів закупівлі сировини - коріння хрону, буряка та гірчиці - стимулюватиме вирощування цих культур та збільшення прибутку агровиробників. У цілому, проект охопить понад 1,5 тисячі особистих селянських господарств та ферм.

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.