• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Час випробувань бізнесу в тваринництві
  Опубликовано: 2017-08-05 12:34:51

  З 2010 року СІАВ проводить аудити на фермах. Висновки тоді і зараз однакові - об’єктивною інформацією на фермі ніхто не володіє. Ні постачальник, ні технолог, ні власник, тим більше.

  Час йде, а проблем у бізнесу в тваринництві тільки додається.

  Закономірним стало не тільки ігнорування проблем, а їх замовчування або приховування за псевдодосягненнями. Це створює ілюзію благополуччя і простір для зловживань, корупції та фальсифікацій.

  Одним із маркерів проблем в тваринництві є збільшення кількості підтверджених випадків АЧС. Зовні ми бачимо імітацію боротьби, а по факту - в 2,5 рази щороку збільшення кількості зареєстрованих випадків АЧС по відношенню до попереднього року.

  Ще девальвація гривні посприяла поширенню масових підробок кормової сировини і ліків для тварин до небувалих до цього масштабів. Необ’єктивний облік на фермах приховує перевитрати кормів і медикаментів. Правдивий облік відсутній на 90% ферм. Набула поширення практика "домовленостей” про поставки фальсифікованих товарів за винагороди.

  Виникли несприятливі умови, які не просто шкодять галузі, а можуть призвести до її цілковитого занепаду.

  Собівартість продукції в свинарстві і молочному скотарстві не витримує ніякої критики - вища на 50%, ніж в країнах ЄС.

  Скорочення поголів’я - об’єктивний індикатор збоїв бізнесу в тваринництві. Нові інвестиції в тваринництво стали рідкістю. Коли закриваються ферми, а багато господарств генерують замість прибутків збитки - втрачають всі, бо ці проблеми торкаються кожного постачальника. Підприємство не заробляє гроші - потім не розраховується з постачальниками, виникає ефект "доміно”.

  В ситуації, коли багато компаній розвиває свій бізнес за правилами стихійного ринку, складно працювати за ринковими принципами ведення бізнесу: на знаннях і чесному партнерстві.

   

  Що потребує змін в першу чергу?

  Впровадження об’єктивного обліку - перших крок трансформації проблемної ферми в ефективну. Одним із напрямків СІАВ з моменту створення компанії в 2011 році є організація обліку на свинокомплексах та молочних фермах.

  Переваги автоматизації обліку в спеціалізованих програмах - очевидні.

  Контроль виробництва в режимі реального часу, а не тоді, коли здали звіт.
  Контроль обліку від документу, дані в Excel - це набір цифр, які важко відслідкувати до документа, а в програмі цифри беруться з документа і є історія: хто і коли їх вніс.
  Формування будь-якої аналітичної звітності - миттєво.
  Наявний механізм контролю своєчасності і повноти відображення змін на фермі.
  Контроль наявного поголів’я і залишків матеріалів на фермі і на складах.
  Для СІАВ важливим є успіх наших клієнтів, яким ми допомогли, повернення конкурентоспроможності бізнесу в тваринництві та добрі дружні відносини з нашими партнерами.

  a7d.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".