• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Юлія Тимошенко: Долю сільськогосподарської землі може вирішити лише народ
  Опубликовано: 2017-04-19 16:45:38

  Про це лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила на зборах ініціативної групи щодо організації Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі до 2025 року, які проходять у Києві.

  «Ви є повноважними послами від народу України, щоб вирішувати одне з найважливіших питання нашого життя: що буде з нашою українською землею», - сказала вона, звертаючись до понад двох тисяч учасників зібрання, які представляють усі регіони України.Лідер «Батьківщини» пригадала слова американського економіста 19 століття Генрі Джорджа: «Якщо відібрати в народу землю - цей злочин триватиме вічно і буде злочином для кожного нового покоління, для кожного нового року, для кожного нового дня».

  «Земля - це товар, який більше не виробляється, це те, що дав Господь. І тільки мудрість нашої нації дасть можливість розпорядитися цим статком», - наголосила Голова партії.

  Учасники зборів одностайно підтримали заклик Юлії Тимошенко стати на захист української землі і зробити усе можливе, аби зібрати «три мільйони, шість мільйонів, навіть десять мільйонів підписів» за проведення референуму.

  Лідер «Батьківщини» висловила впевненість, що народ скаже «ні» продажу землі.

  У зв'язку з цим вона розповіла про результати опитування, яке провів один з телеканалів, згідно з яким 94% громадян збираються піти на Всеукраїнський референдум з питання заборони продажу сільськогосподарської землі.

  «Ось як налаштований народ!» - звернула увагу політик.

  Юлія Тимошенко нагадала, що «заради звільнення землі від українців» влада проводить руйнівну для фермерства політику: скасувала пільгове оподаткування, позбавила доступних кредитів, проводить під виглядом так званої децентралізації знищення малих сіл і не спроможна запропонувати ефективну державну стратегію розвитку фермерства, що треба було б зробити «головною стратегією розвитку нашої держави».

  «Війна за землю йде десятиліттями. Йде жахлива боротьба проти селян і проти фермерів. І цю війну ми бачимо щодня! І зараз вона досягла логічного завершення: усе, що відібрала земельна мафія «непосильною працею», вона хоче узаконити, ухваливши закон про розпродаж сільськогосподарської землі!» - обурено сказала екс-прем'єр-міністр.

  З огляду на це, Юлія Тимошенко упевнена в необхідності негайного проведення Всеукраїнського референдуму з питання заборони продажу сільськогосподарської землі до 2025 року.

  «Наше завдання - захистити землю як національне багатство та національне майбутнє. Це доленосна боротьба за землю», - підсумувала лідер «Батьківщини».

  Як відомо, ініціаторами зборів щодо ініціативи проведення всеукраїнського референдуму про заборону продажу сільськогосподарської землі , окрім партії «Батьківщина» стала Всеукраїнська організація фермерських господарств.

  Також до ініціативи приєдналася партія ВО «Свобода».

  gazetavv.com

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".