• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • В Украине начали скупку несуществующего урожая
  Опубликовано: 2013-12-06 08:03:04

  Економічний експерт Олександр Охріменко вважає, що Україна може отримати суттєві преференції за результатами візиту Президента України до Китаю, бо Піднебесна дуже зацікавлена в співпраці з нашою державою, зокрема в імпорті української сільгосппродукції. В ефірі каналу БТБ експерт зазначив, що Китай зацікавлений у закупівлі урожаю зернових, зокрема кукурудзи.

  «Після підписання договору про співпрацю та торгівлю з Китаєм Україна може отримати до 10 млрд у вигляді кредитів та інвестицій. На сьогоднішній момент – це дійсно суттєва допомога. При чому найближчим часом, можливо, навіть до кінця року можемо отримати 1 мільярд, а може й 2 мільярди», - зазначив Охріменко.

  «Китай дуже зацікавлений з нами співпрацювати і він згоден давати кредит, щоб купувати у нас майбутній урожай. У даному випадку кукурудзу», - додав він.

  btb.tv

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.