• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Керівник МНС Віктор Балога провів переговори з Координатором ООН з питань пташиного грипу
  Опубликовано: 2006-03-07 16:59:00

  7-го березня у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій відбулася офіційна зустріч керівника МНС Віктора Балоги з Координатором системи ООН в Україні, Постійним представником ПРООН Френсісом О’Доннеллом та директором Світового банку в Україні Душаном Вуйовичем. Під час цієї зустрічі сторонами були обговорені питання співробітництва з проблеми пташиного грипу.

  Віктор Балога поінформував представників ООН про роботу МНС України та Координаційної ради при Президентові України з питань пташиного грипу та запобігання пандемії грипу, Головою якої він є, щодо протидії цьому захворюванню свійської птиці. Френсіс О’Доннелл у свою чергу висловив велику зацікавленість у співпраці з українським МНС. Він високо оцінив системну роботу МНС України в цьому напрямку, зокрема, відзначив діяльність наших рятувальників, фахівців ветеринарної служби та медиків під час ліквідації наслідків пташиного грипу в Криму. За його словами, ООН готове посилити експертний та інтелектуальній потенціал українських фахівців. О’Доннелл розповів про досвід роботи урядів різних країн світу щодо протидії пташиному грипу. Він зазначив, що професійна підготовка персоналу та інформування громадськості з цього приводу є одними із найважливіших чинників. Координатор ООН пообіцяв Балозі, що вона сприятиме Україні в доопрацюванні Національного плану дій щодо протидії пташиному грипу, а також надаватиме ресурсну і технічну допомогу. В ході зустрічі сторони досягли повного взаєморозуміння з усіх питань, що обговорювалися, та домовилися про подальшу співпрацю.

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.