• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Проблеми з вантажоперевезеннями на українсько-молдовському кордоні
  Опубликовано: 2006-03-09 16:04:00

  Міністерство транспорту та зв’язку України констатує, що кризова ситуація з вантажоперевезеннями на кордоні України та Придністровського регіону Республіки Молдова склалася внаслідок фактичної самоблокади придністровської сторони.

  Починаючи з 03.03.2006 року Держмитслужба України здійснює належне митне оформлення товарів та транспортних засобів, що ввозяться в Україну з Республіки Молдова. Мінтрансзв’язку України заявляє, що українська сторона повністю забезпечує доставку товарів та вантажів до українсько-молдовського кордону та їх переміщення відповідно до діючого порядку. Для цього задіяні всі потужності і можливості української транспортної галузі. Водночас ці кроки зведено нанівець неадекватними діями придністровської сторони, котрі полягають у блокуванні перевезень на відповідних ділянках перетину українсько-молдовського кордону.

  Так станом на ранок 9 березня 2006 року на коліях залізниць по всій Україні очікували передачі 2623 вагони призначенням на Рені-Галац. Відповідальність за блокаду руху товарів та вантажів повністю несе придністровська сторона.

  Міністерство транспорту та зв’язку України заявляє, що з українського боку не вчинено жодних дій, котрі б обмежували рух вантажів та товарів у районі кордону України та Придністровського регіону Республіки Молдова і висловлює стурбованість тією обставиною, що створюються проблеми перевізникам, та шукає шляхів виходу з штучної кризи, створеної внаслідок дій придністровської сторони. Так Мінтрансзв’язку та Укрзалізниця проводять переговори з вантажовласниками та експедиторськими фірмами щодо спрямування вантажів альтернативними шляхами. Зокрема, існують можливості перенаправлення вантажів через порт Ізмаїл та частково на перехід Могилів-Подільський.

  Як повідомлялось, з метою активнішого розвитку міжрегіонального співробітництва у Придунайському регіоні та для збільшення обсягів перевезень, у тому числі транзитних, Міністр транспорту та зв’язку України Віктор Бондар висту з ініціативою прискорити початок будівництва залізничної гілки від Ізмаїла до порту Рені, передбаченого “Комплексною програмою утвердження України, як транзитної держави у 2002-2010 роках”.

  Міністерство транспорту та зв’язку України вважає, що відновлення нормального процесу руху вантажів на українсько-молдовському кордоні сьогодні повністю залежить від виваженої позиції придністровської сторони, яка має відмовитись від самоізоляції та самоблокади і дотримуватись встановлених митних правил на кордоні України та Молдови.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".