• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Плачков: Наразі ми не чуємо розмов про різного роду банкрутства підприємств ПЕКу
  Опубликовано: 2006-03-10 11:02:00

  22 лютого 2006 року на виконання Закону України №2711-IV від 23 червня 2005 року «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу» Кабінетом Міністрів України були прийняті наступні постанови: «Про утворення Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу», «Про затвердження Порядку підтвердження заборгованості, що виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії» та «Про затвердження Порядку проведення взаєморозрахунків з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу та інших учасників розрахунків».

  Наразі на виконання прийнятих постанов проводиться робота щодо початку функціонування Міжвідомчої комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, з формування її персонального складу та територіальних комісій з погашення заборгованості підприємств ПЕК.

  Наємо, що у серпні минулого року для координації дій учасників розрахунків на період дії процедури погашення заборгованості у складі ДП "Енергоринок" було створено Розрахунковий центр. З 26 вересня по 26 жовтня він здійснював процедуру прийняття документів від підприємств ПЕК для включення їх до системи Реєстру підприємств, які прийняли рішення щодо участі у процедурі погашення заборгованості.

  На сьогодні до системи Реєстру включені 283 підприємства енергетичної галузі, 98 - вугільної, 52 - нафтогазової та 7 підприємств - інших галузей.

  Наказом Мінпаливенерго від 10 листопада 2005 року затверджено перелік підприємств, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до вимог Закону України „Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу’’. Таким чином, з 10 листопада 2005 року розпочато процедуру погашення заборгованості, тривалість якої відповідно до Закону складає 9 місяців.

  Визначено, що у термін до 25 березня 2006 року Розрахунковий центр ДП «Енергоринок» закінчить прийом документів й інформації щодо дебіторської та кредиторської заборгованості від підприємств ПЕК.

  Протягом дії Закону Розрахунковий центр ДП «Енергоринок» забезпечуватиме постійне оновлення бази даних пропозицій у відповідності до змін в інформації, які надаватимуть учасники розрахунків.

  На сайті Розрахункового центру ДП «Енергоринок»rc.er організований попередній запис для учасників розрахунків-ів Реєстру підприємств ПЕК та їх контрагентів щодо дати надання документів з подальшою реєстрацією підприємств користувачами бази даних.

  Міністр палива та енергетики України Іван Плачков, оцінюючи роботу з виконання положень Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу», вкотре підкреслив важливість і нагальність даного документа для всієї галузі. За словами Міністра, прийняття у червні минулого року даного Закону стало знаковим для паливно-енергетичного комплексу країни. „Уже більше року ми не чуємо розмов про різного роду банкрутства підприємств ПЕК, призупинено практику реалізації тіньових схем приватизації”, - наголосив керівник Мінпаливенерго. Він повідомив, що успішна реалізація Закону дасть можливість повернутися до питання приватизації у паливно-енергетичному комплексі.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".