• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Павленко обговорив у Криму питання опіки, піклування та усиновлення дітей
  Опубликовано: 2006-03-10 14:41:00

  9 березня 2006 року міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко відвідав з робочим візитом АР Крим.

  У Сімферополі за участю Міністра відбувся семінар-нарада, де мова йшла про передачу повноважень з питань опіки, піклування та усиновлення дітей від органів управління освітою до служб у справах неповнолітніх.

  Учасниками семінару також були заступник міністра Тетяна Кондратюк, директор департаменту з питань дітей Мінсім’ямолодьспорту Людмила ВОЛИНЕЦЬ, заступник Голови Ради міністрів АРК Олена Асмолова та місцеві працівники служб у справах неповнолітніх.

  Під час семінару говорили про реалізацію Указу Президента України від 11 липня 2005 року " Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей".

  Також, мова йшла про виконання наказу Міністерств у справах сім\'ї, молоді і спорту та освіти і науки України, у якому йдеться про затвердження Порядку передачі документації щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування від органів управління освітою службам у справах неповнолітніх.

  1 березня 2006 року в Криму була створена комісія з передачі документації з питань опіки, піклування і усиновлення дітей від Міністерства освіти і науки Криму до Міністерства у справах молоді, сім\'ї і гендерної політики АРК. Передача документації буде здійснена до 30 березня цього року. Для цього у містах і районах автономії діють відповідні комісії.

  Юрій Павленко висловив упевненість, що скоординована робота органів влади і служб у справах неповнолітніх з дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування, дозволить покращити соціальний захист таких дітей. Зокрема, це допоможе забезпечити їм психологічну реабілітацію, реалізацію права на здоровий розвиток і сімейне виховання. Для цього учасники наради, також, обговорювали можливі заходи, які б підвищили ефективність роботи з такими дітьми органів виконавчої влади автономії і служб у справах неповнолітніх.

  "Урядовий портал"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".