• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Єхануров готуеться для вступу до СОТ
  Опубликовано: 2006-03-10 16:22:00

  Єхануров звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути на наступному тижні законопроекти, необхідні для вступу України до СОТ

  Прем\'єр-міністр України Юрій Єхануров звернувся до Верховної Ради з проханням розглянути на наступному пленарному тижні чотири законопроекти, необхідні для вступу України до Світової організації торгівлі. Про це керівник Уряду повідомив сьогодні під час робочої поїздки до Волинської області. "Я вчора надіслав листа на ім\'я Голови Верховної Ради, щоб наступного тижня приймалися чотири законопроекти щодо вступу до СОТ. Якщо їх приймемо, ми можемо спокійно вступати до цієї організації", - заявив Прем\'єр-міністр.

  Юрій Єхануров висловив переконання, що Україна в будь-якому разі не вступить до Світової організації торгівлі пізніше за Росію. "Я вже казав: ми або раніше Російської Федерації, або разом із нею вступимо до СОТ, але в жодному разі не пізніше", - заявив Глава Уряду.

  "Урядовий портал"

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.