• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Литвин привітав працівників житлово-комунальної сфери із професійним святом
  Опубликовано: 2006-03-17 10:28:00

  Голова Верховної Ради України Володимир Литвин привітав працівників житлово-комунальної сфери і побутових служб із професійним святом (Інформаційне управління)

  Текст привітання:

  Сердечно вітаю вас із професійним святом Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

  Житлово-комунальне господарство України це розгалужений комплекс життєзабезпечення населення, у якому задіяна майже чверть основних фондів держави і зайнято велику кількість працівників. Стан справ у цій сфері, ваша праця великою мірою визначають соціальне самопочуття жителів міст і сіл, рівень життя людей.

  На жаль, технічна відсталість галузі, зношеність мереж і обладнання знижують ефективність ваших зусиль, заважають розширенню комунальних послуг, роблять їх далекими від сучасних стандартів.

  Минула зима, влаштувавши комунальникам серйозні випробування, поставила під сумнів надійність функціонування житлово-комунальних систем і ще більш загострила необхідність глибокої реформи галузі, основні віхи якої визначено Законом України "Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлового господарства на 2004-2010 роки".

  Усе це вимагає об\'єднання зусиль центральних і місцевих органів влади та місцевого самоврядування у модернізації житлово-комунального сектора, створення тут контного середовища і формування ринку комунальних послуг, здійснення ефективної інвестиційної і тарифної політики, яка поставить оплату послуг у залежність від їхньої якості. Як одне з найважливіших завдань постає збереження енергоресурсів.

  Немає сумніву, що працівники комунальних служб і підприємств побутового обслуговування будуть на рівні завдань, які постають перед ними, і зроблять усе можливе для реалізації наміченого.

  Бажаю вам міцного здоров\'я, творчої наснаги, нових здобутків у нелегкій, але такій потрібній усім нам праці. Нехай вона приносить людям радість і втіху затишних осель. Щастя й достатку вам і вашим родинам.

  Володимир ЛИТВИН

  "ВРУ"

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".