• Главная
 • ЛЕНТА НОВОСТЕЙ
 • АРХИВ
 • Аналитика
 • Фермеру
 • Экспортеру
 • Примеры контрактов
 • Реклама
 • Контакты
 • RSS feed
 • Издается с 28 мая 2012 года
 • Суспільство має змінити ставлення до людей, що живуть з ВІЛ – наголосив Юрій Павленко
  Опубликовано: 2005-12-02 14:33:00
  Сьогодні суспільство має змінити ставлення до людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, а держава - всерйоз об’єднати зусилля у подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу. На цьому наголосив міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко під час зустрічі з активом Мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, спеціалістами та волонтерами соціальної роботи.

  «Попередні 14 років держава займалась цією проблемою в останньому порядку, але сьогодні ставлення до неї змінено і держава вважає подолання ВІЛ/СНІДу в Україні одним з першочергових і невідкладних завдань», - наголосив міністр.

  Юрій Павленко повідомив про те, що планується створення урядового органу для координації дій державних та недержавних організацій у боротьбі з ВІЛ/СНІД.

  «Для подолання епідемії ВІЛ/СНІДу необхідно створити консолідовану політику, поєднати зусилля багатьох відомств, міністерств: охорони здоров’я; освіти та науки; праці та соціальної політики; сім’ї, молоді та спорту, а також недержавних установ, які беруть активну участь у подоланні цієї проблеми», - наголосив міністр.

  Як зазначили працівники Громадського центру комплексної допомоги людям, яких торкнулися проблеми ВІЛ/СНІДу, однією з основних проблем ВІЛ-позитивних людей є непоінформованість суспільства щодо способів поширення хвороби. Звідси у багатьох людей з’являється безпідставний страх заразитися. Дітям, що живуть з ВІЛ, не дозволяють відвідувати школи та дитячі садки – поскаржились учасники мережі ЛЖВ.
  Довідка.За офіційною статистикою, станом на жовтень в Україні зареєстровано понад 84 тисячі ВІЛ-позитивних людей, хворих на СНІД – близько 12 тисяч, 6 тисяч 865 людей померли. Щодня 39 осіб інфікується ВІЛ, а 7 – помирає від СНІДу.

  За даними національних та міжнародних експертів, чисельність ВІЛ-інфікованих в України може становити близько 500 тисяч осіб.
  Прес-службаМінсім'ямолодьспорту України


  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  ООО "Мегапрайм груп" (Megaprime Group LLC). тел. +380-50-441-7388; ICQ: 390513874
  Электронная почта проекта: info@agrinews.com.ua. Корпоративные контакты: info@megaprime.com.ua, www.megaprime.com.ua Партнеры: www.e-news.com.ua, www.e-finance.com.ua, www.neboley.com.ua, www.brw.com.ua, www.bookmarket.in.ua
  megaprime.com.ua
  bigmir)net TOP 100
  Яндекс.Метрика

  Яндекс цитирования
  © ООО "Мегапрайм груп". Все права защищены.
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на www.agrinews.com.ua обязательна. Мнения авторов могут не совпадать с позицией редакции. За содержание рекламы ответственность несет рекламодатель. Права на информацию, представленную на www.agrinews.com.ua, принадлежат ООО "Мегапрайм груп".