• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • АМКУ відстоює концію на ринку землі та житла
  Опубликовано: 2005-11-30 17:27:00
  Антимонопольний комітет України запроваджує заходи по створенню контних засад на ринках державних послуг з оформлення прав на земельні ділянки під житлове будівництво.У ході дослідження стану дотримання конційного законодавства органами влади на зазначених ринках, Комітет виявив низку проблемних питань.
  Зокрема, Комітет вбачає ознаки порушення в діях Державного комітету України земельних ресурсів щодо делегування повноважень з надання послуг реєстрації земельних ділянок, нерухомого майна та оренди землі ДП «Центр державного земельного кадастру». Одночасно, Комітет з’ясував, що Київська міська Рада не завжди застосовує контні процедури під час надання дозволів на оренду земельних ділянок.
  На думку Комітету, ці проблемні моменти можуть стримувати розвиток конції на ринку будівництва та призводити до підвищення цін на житло. З тим, щоб врегулювати ситуацію та вийти на прийняття обґрунтованого рішення, сьогодні Комітет обговорив існуючі проблеми з представниками Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства, Держкомзему, Київських міської і обласної державних адміністрацій та учасниками ринку.
  «Антимонопольний комітет добре розуміє пов’язані із житлом проблеми, які хвилюють мільйони людей. Аби знайти шляхи покращення ситуації, органи Комітету досліджували протягом року проблеми на ринку землі в усіх регіонах, і на даний час продовжується аналіз ринків будівництва і нерухомості. Зараз ми підіб’ємо підсумки першого етапу дослідження, а рішення з цього приводу приймемо тринадцятого ня у відкритому режимі. Перекй, що рішення Комітету стануть першим дієвим кроком щодо запровадження контних засад на ринку землі. Адже, в результаті, це дозволить знизити ціни на саме житло», - зазначив Голова Антимонопольного комітету України Олексій Костусєв.
  amc
  Прес-служба Атимонопольного комітету України
  тел/факс: 251-62-91
  e-mail: pramc

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.