• Головна / Main Page
 • Стрічка новин / Newsline
 • АРХІВ / ARCHIVE
 • RSS feed
 • Як виростити ківі в домашніх умовах: поради та кроки
  Опубликовано: 2024-02-28 16:04:30

  Ківі, одна з популярних фруктових культур, відома своїм соковитим смаком та корисними властивостями. Ця рослина має китайське походження і розповсюдилася по всьому світу. Особливістю ківі є те, що її можна вирощувати не лише для отримання плодів, але й як декоративну культуру. Спеціалісти підкреслюють, що виростити ківі в домашніх умовах з кісточки зовсім нескладно, а за правильного догляду ви зможете отримати врожай смачних та соковитих плодів.

  Перед посадкою необхідно провести підготовчі процеси. По-перше, важливо правильно вибрати плід. Він має бути необробленим, повністю стиглим та відповідати вимогам.

  Для пророщування насіння знадобиться ємність, де ви будете вирощувати ківі. Другим етапом є підготовка ґрунту. Змішайте вермікуліт, перліт, органічні добрива та торф у рівних кількостях для створення оптимального середовища для росту рослини.

  Для успішного росту ківі необхідне багато сонячного світла, тому оберіть місце з достатнім освітленням або забезпечте додаткове штучне освітлення. При цьому, слід пам'ятати про захист рослини від протягів і різких перепадів температури.

  Насіння ківі має багато води, що сприяє його проростанню. Підготовте насіння, помістіть їх у ємність та залийте теплою водою. Залиште насіння у воді протягом 7 днів, регулярно міняючи воду.

  Коли насіння проклюнеться, перенесіть їх у теплицю. Це може бути будь-який контейнер з дренажною системою. Покладіть під рушник, зволожений водою, розмістіть насіння та вкрийте контейнер. Поставте у світле місце на кілька днів.

  Регулярно поливайте ківі, уникайте пересушування грунту та надмірного зволоження. Постійно слід відслідковувати рівень вологості та температуру для забезпечення здорового росту рослини.

  Враховуючи ці поради, ви зможете виростити ківі в домашніх умовах, отримуючи задоволення від догляду за рослиною та насолоджуючись смачним врожаєм.

  agrinews.com.ua

  Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

  E-mail:
  info@agrinews.com.ua
  При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.