• Головна / Main Page
  • Стрічка новин / Newsline
  • АРХІВ / ARCHIVE
  • RSS feed
  • Озвучено ТОП-7 добавок, які гублять наш організм
    Опубликовано: 2022-10-26 12:04:35

    У світі різноманіття продуктів харчування прямує до нескінченності. І ми не завжди замислюємося, чим годуємо свій організм. Одна річ, коли продукти викликають легкий дискомфорт або кілька кілограмів на боках, і зовсім інше, коли їжа — бомба сповільненої дії. Про це повідомляє «Інститут мікробіологічних досліджень», пише agronews.ua.

    Трансжири
    Цілком синтетичні продукти, що не мають жодного зв’язку з природою. Наш організм не вміє перетравлювати подібні речі. Трансжири порушують роботу ферментів, витісняють корисні жири з клітинних мембран, що призводить до гормонального дисбалансу, зниження статевих гормонів та розвитку серцево-судинних захворювань.

    Чипси та ковбаска — це не про калорії, а про найсильнішу шкоду вашому організму.

    Бензоат натрію
    Консервант, що вважається безпечним. Але мало хто знає, що у поєднанні з вітаміном С утворюється бензол, а це вже токсично для організму.

    Той самий випадок газування з аскорбіновою кислотою. ⠀

    Глутамат натрію
    Викликає залежність. Захворювання травної системи, розвиток алергічних реакцій, аутоімунних захворювань міцно пов’язане з цією добавкою.

    Кукурудзяний сироп
    Попри назву, фактично це просто фруктоза, яка прямо перетворюється у вашому тілі на жир, підвищує погані фракції холестерину і підтримує хронічне запалення.⠀

    Небезпечно для здорової людини, катастрофа при діабеті.

    Нітрати і нітрити
    Нітрат натрію та нітрит натрію — консерванти. У присутності білка і при нагріванні утворюють нітрозамін — токсичну речовину.

    Наявний канцерогенний ефект, тому сосиски, ковбаси страшнішими будуть за цукерку.

    Підсолоджувачі⠀
    Здавалося б, зменшуємо частку цукру, знижуємо калорійність. Але дисфункція роботи підшлункової залози, посилення голоду на тлі прийому в перспективі ситуацію лише погіршує.

    А деякі види мають ще й негативний вплив на інші системи організму.

    Це лише мала частина того, що буде важливішим за калорії. Варто свідомо ставитися до їжі, яку ви їсте.

    Інф. agronews.ua

    agrinews.com.ua

    Внимание!!! При перепечатке авторских материалов с AgriNEWS.COM.UA активная ссылка (не закрытая в теги noindex или nofollow, а именно открытая!!!) на портал "Новости агробизнеса AgriNEWS.COM.UA" обязательна.

    E-mail:
    info@agrinews.com.ua
    При использовании информации в электронном виде активная ссылка на agrinews.com.ua обязательна.